Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na vilu Eva v Igrane

Poloha na mapě: N 43,19449     E 17,13919

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Igrane > Apartmány Igrane > Apartmány Vila Eva

Apartmány Vila Eva

Klimatizace Pláž 200 mTelevize Obchod 150 mAutobusová doprava Vlastní doprava

Apartmánová Vila Eva je výhodně položena, asi 70 m od místního malého přístavu, 200 m od městské pláže. Samoobsluha a kiosek s ovocem a zeleninou je vzdálen 150 m.

Majitelé jsou Češi, proto Vám rádi a rychle pomohou se vším, co bude potřeba.

Mám dotaz

ubytování

V nabídce je apartmán pro 2 - 6 osob, dělí se na dva samostatné pokoje 2+1, se zvláštními vchody a vlastním sociálním zařízením. Ideální pro větší rodinu nebo skupinu přátel, kterým nevadí společná kuchyňka s ledničkou v mezipatře. Apartmán je atypicky řešený s mezipatrem, je z něj nádherný výhled na Igrane, pláž i Biokovo. Ve spodní a hlavní obytné místnosti (18m²) jsou dvě lůžka, rozkládací gauč pro jednu osobu nebo dvě děti, jídelní stůl s šesti židlemi, skříň, prádelník, peřináč, noční stolek, skříňka na prádlo. Z mezipatra, kde najdete kuchyňský kout a hlavní místnost s balkonem se vyjde po několika málo schodech k mansardě (asi 12 m2) s malým oknem. Zde jsou dvě lůžka, s možností jedné přistýlky, peřináč, prádelník, malý šatník. Na balkoně je možno sušit prádlo.

Vybavení apartmánu

V každém ze samostatných pokojů je rádio, klimatizace nebo stropní ventilátor + velký přenosný ventilátor (hlavní obytná místnost), česká TV, je možno si dovést svoji kartu Skylink. Česká miniknihovna, hračky, různé společenské hry. Vybavení na pláž - plážové hry, míč, tenisové rakety, ping-pong atd. Možnost zapůjčení žehličky i skládácí postýlky pro dítě do 3 let.

Součástí kuchyňského koutu je veškeré nádobí, toustovač, kávovar, mikrovlnná trouba, malá el. trouba s vařičem, varná konvice a samozřejmě lednička.

V koupelně, kde je vana se sprchou a sociální zařízení je i vysoušeč vlasů.

K dispozici jsou i deky a polštáře navíc, čistící prostředky, ložní prádlo se mění každý týden. Wi-Fi přístup na internet je dostupný v každé kavárničce, pokrytá je celá vesnice, v blízkosti je hotel Punta s Wi-Fi pokrytím. Terasa apartmánů je částečně zastřešena. Na Vile Eva je k dispozici také gril s posezením.

Výlety po okolí

Výlety můžete uspořádat do Dubrovníku, Splitu, Omiše, nebo Makarské. Zajímavé jsou také vodopády Kravica, výšlap na pohoří Biokovo nebo rafting na řece Cetině. Celodení výlet na ostrov Hvar s ochutnávkou rybích specialit. Na plážích je možné vyžít se ve vodních sportech. Majitélé vily Eva jsou Češi, rádi Vám doporučí výlety po okolí vily Eva.

Nevyhovuje-li Vám tato nabídka ubytování na Omišské riviéře, zhlédněte nabídku ubytování v Omiši nebo třeba ubytování v Zadaru, např. Penzion Ivica.

Zajistíme BUS dopravu

Stravování

Vlastní nebo po dohodě s majitelkou vily lze zajistit stravu v blízké restauraci.

Pláže

Městská pláž je vzdálena od vily 200 m, pláže jsou zde oblázkové s pozvolným přístupem do moře, proto jsou vhodné i pro malé děti a tělesně postižené spoluobčany. 2 km od apartmánů naleznete tzv. divoké - přírodní pláže se skalisky a zaručeným soukromím.

Parkování

Parkovat není možno před domem, ale na vyhrazeném parkovišti - majitelé vám propůjčí kartu. Parkovné je započítáno v ceně pobytu.

Restaurace, obchody v Igrane

Podél zálivu s městskou pláží naleznete malé kavárny, resturace s místními specialitami, kiosky se suvenýry a tiskem (včetně českého). Vše je otevřeno dlouho do noci. Diskotéka je v Živogošče, v hotelu Nimfa, vzdáleného 1,5 km. Samoobsluha je od apartmánů vzdálena 150 m, bankomat najdete v hotelu Punta.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • 5% sleva pro novomanžele, kteří uzavřeli sňatek v r. 2018
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7 x ubytování/apartmán
 • pobytové taxy
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možnost přikoupení)
 • dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)
 • klimatizaci (za příplatek 5 EUR / den) - hradí se na místě majitelce

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.400,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výše ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.