Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na vilu Blanka, Brač

Poloha na mapě: N 43,38399     E 16,47904

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Ubytování ostrov Brač > Apartmány ostrov Brač > Apartmány Vila Blanka

Apartmány Vila Blanka

Klimatizace Pláž 150 metrůObchod 30 metrůStravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Prostorné a pěkné ubytování na klidném místě a přitom v centru městečka Sutivan, to je vila Blanka, která je vzdálena 150 metrů od moře a 200 metrů od nejbližší pláže.
Vila je řešena jako samostatně stojící, uprostřed zelené zahrady. Vila je ve velmi dobrém stavu, majitelé jsou přátelští a vstřícní. K pronájmu slouží dva samostatné apartmány v přízemí domu. 
Největší předností je její umístění - přímo v centru Sutivanu, v horní části palmové promenády. Obchod i zelenina jsou vzdálené 30 metrů, kavárna s cukrárnou 10 metrů, různé stánky s upomínkovými předměty asi 20 metrů. Vila stojí uprostřed okrasné zahrady (s venkovním grilem), která byla vyhodnocena v loňském roce jako nejhezčí v Sutivanu.

Mám dotaz

Ubytování

Apartmány Vila BlankaNabízený apartmán je vhodný pro 5 až 6 osob, je dvouložnicový (5 základních lůžek + přistýlka), má plně vybavenou kuchyni s mikrovlnnou troubou a kávovarem.
Samozřejmostí je klimatizace, vlastní sociální zařízení vč. pračky (dvě koupelny s WC) a prostornou venkovní terasu s houpačkou a krásným, zastíněným výhledem do zahrady.

Parkování

je zajištěno na vlastním pozemku, v těsné blízkosti domu.

Výlety

podrobné informace o výletech i různých zajímavostech z této destinace najdete v sekci Cestovní informace na stránce výlety v Chorvatsku.

Poznámka

pokud si budete přát, společně s cestovní smlouvou od nás obdržíte i rozpis odjezdu trajektů, přesný popis cesty přes Split, i jak najít prodej lodních lístků, jak najít molo, atd... Je to velmi jednoduché. Trajekty mimo sezónu odjíždějí ze Splitu asi po dvou hodinách, v plné sezóně každou hodinu!

Info na závěr

I když se nacházíte v centru městečka, najdete zde klid a soukromí. Hlavní silnice vede vysoko nad Sutivanem a v hlavní sezóně je navíc v centru omezen dopravní provoz. Dle našeho názoru je ostrov Brač a městečko Sutivan tím ideálním místem pro trávení dovolené na ostrově Brač.

Nevyhovuje-li Vám tato nabídka, můžeme vám z ubytování v Sutivanu nabídnout ještě apartmány Vila Drago.

Zajistíme BUS dopravu

Stravování

vlastní, v plně vybavené kuchyni, nebo také můžeme dle přání zákazníků zajistit stravu v některé z kvalitních okolních restauracích.

pláže

přímo v Sutivanu jsou dvě městské pláže, pokud budete pokračovat dále východním směrem, přijdete na krásné přírodní a málo navštěvované pláže. Určitě doporučujeme navštívit neznámější pláž v Chorvatsku, Zlatý Bol na opačné straně ostrova.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď.

Souřadnice

GPS souřadnice: N 43° 23, 039´ E 16° 28, 742´ (formát: DD MM.mmm tedy stupne° Minúty´)

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019
 • skupinové slevy (individuálně - po domluvě, dle počtu účastníků)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování (cena za celý apartmán)
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid

Cena nezahrnuje:

 • stravu (možnost přikoupení)
 • dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výše ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.