Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Apartmány Bernard, Podgora

Poloha na mapě: N 43,24496     E 17,07632

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Podgora > Apartmány Podgora > Apartmány Vila Bernard

Apartmány Vila Bernard

WiFi Klimatizace Pláž 300 mTelevize Obchod Stravování Autobusová doprava Vlastní doprava

V oblíbeném rušnějším letovisku Podgora nabízíme nově ubytování ve vile Bernard, která se nachází ve vzdálenosti cca 300 metrů od moře.

Vila je nově zrekonstruovaná a nabízí ubytování ve čtyřlůžkovém apartmánu s možností přistýlky pro jednu dospělou osobu nebo dvě děti do 12-ti let.

Letovisko Podgora nabízí řadu stylových retaurací, barů, obchůdků, pekáren, směnáren i možnost řady fakultativních výletů do okolí. V letovisku najdete také turistické centrum, poštu i bankomaty. Podgora je tedy místem, které můžeme doporučit všem, kteří vyhledávají rušnější letovisko se spoustou zábavy i sportovního vyžití.

Mám dotaz

ubytování

V nově zrekonstruované vile k dispozici čtyřlůžkový apartmán s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvě děti do 12-ti let a dvěma balkóny. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu a klimatizace (nově v ceně ubytování!).

Apartmán 1/4+2 má 2 oddělené ložnice, jednu s manželským dvoulůžkem, druhou s vyvýšenou postelí pro 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti do 12-ti let), kuchyňský a jídelní kout, SAT-TV a vlastní sociální zařízení. Velkým kladem jsou již zmíněné dva balkóny.

Parkování

je pro hosty zajištěno zdarma.

Restaurace a obchody v Podgoře

V letovisku Podgora naleznete několik obchodů, dostatečně zásobených potravinami, nápoji i drogerií. Mimo jiné můžete nakupovat v masně nebo tržnici s ovocem a zeleninou či rybami. Stravování v Podgoře je na vysoké úrovni, ceny jen míreně převyšují naše, porce jsou více než dostačující. Milovníci hamburgerů a jiných pochutin mohou navštívit několik pizzerií i rychlé občerstvení. Mezi nejznámější restaurace v Podgoře patří Obala, Roko a Klemič. Podél promenády najdete stánky s různými upomínkovými předměty a občerstvením. V sezóně jsou v nabídce i české a slovenské noviny.

Zábava a sportovní vyžití

V Podgoře naleznete výborné podmínky pro vodní sporty. V nabídce je škola windsurfingu, jachting, vodní lyžování, potápění. K „suchozemským sportům“ patří tenis, plážový volejbal, malá kopaná, basketbal, lze zde zapůjčit horské kolo, malou motorku a pořádat různé výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Půjčovny nabízejí i motorový člun nebo vodní skútr. Nafukovací kruhy tažené za člunem nebo let padákem patří v Podgoře k oblíbeným atrakcím. V hotelu Mediteran a na terase hotelu Podgorka je možno si každý večer poslechnout živou hudbu či si  zatančit. Místní diskotéku najdete na konci střediska u autokempu. Na parkovišti během celé letní sezóny můžete obdivovat chorvatské umělce a skupiny. Vstup je zdarma.

Podrobné informace o výletech a různých zajímavostech z této destinace najdete na stránce výlety v Chorvatsku. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí rovněž naši delegáti při informativní schůzce v místě pobytu.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku. Velmi oblíbené je např. ubytování Tučepi.

Zajistíme BUS dopravu

...z celé ČR kvalitními zahraničními autobusy.

Stravování

Vlastní.

Možnost zajištění stravování v restauraci Klemič (zhruba 300 metrů od vily).

Podávané snídaně jsou kontinentální, večeře výběrem ze tří menu - polévka, hlavní jídlo, salát či dezert.

 • Polopenze - 2.899,- Kč/os./týden
  Dítě do 10-ti let - 1.999,- Kč/týden
 • Oběd - 1.899,- Kč/os./týden
  Dítě do 10-ti let - 1.299,- Kč/týden
 • Večeře - 1.899,- Kč/os./týden
  Dítě do 10-ti let - 1.299,- Kč/týden

Pláže

Přes celou délku Podgory se rozkládá krásná pláž. Tvoří ji drobné oblázky i písek. Lemovaná je zelení. Centar – pláž, která získala ocenění za čistotu moře – Modrou vlajku.

Hlavní oblázková pláž končí za přístavem, zde naleznete přírodní pláže s romantickými zákoutími. Nudisté mají vyhrazenu část pláže.

Na hlavní pláži jsou nainstalovány sprchy se sladkou vodou a kabinky k převlékání. Lehátko aslunečník můžete zapůjčit za poplatek. Pláže v Podgoře jsou vhodné pro malé děti i starší klientelu díky svému pozvolnému přístupu do moře. Mořští ježci se v této oblasti vyskytují minimálně.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď (Webkamera Podgora).

Slevy:

 • dítě do 12-ti let ubytované jako 5. a 6. osoba má ubytování ZDARMA
 • dospělá osoba na přistýlce (cena 2)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování / os.
 • Wi-Fi připojení
 • využívání klimatizace
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • služby delegáta
 • zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

 • autobusovou dopravu (možnost přikoupení)
 • stravování (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.