Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Ulcinj > Apartmány Ulcinj

Apartmány Ulcinj

Autobusová doprava do Černé Hory

Bohatá nabídka apartmánů u ulcinjské pláže zvané Velika plaža odpovídá poptávce našich klientů po tomto letovisku. Při výběru apartmánů v Ulcinji jsme dbali nejen na jejich kvalitu, ale zároveň jsme vybírali takové apartmány, které jsou v dobrém poměru kvality a ceny.

Apartmány v Ulcinji

Námi vybrané kapacity tak vyhoví jak klientům, kteří vybírají ubytování dle ceny, tak i těm, kteří jsou rádi ubytováni v kvalitně zařízených apartmánech a jsou náročnějšími klienty.

Apartmány v Ulcinji jsou velmi dobře a moderně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci a balkón či terasu. Samostatné pokoje v apartmánových domech mají vlastní sociání zařízení a ve většině případů společnou kuchyňku na patře. Všechny naše apartmány v Ulcinji se nacházejí ve vzdálenosti max. 250 m od pláže pokryté jemným tmavým pískem s blahodárnými léčebnými účinky (revmatismus, išias). Ranní ulcinjský vzduch je navíc výborný také pro astmatiky.

Během dovolené v Ulcinji můžete vyrazit na řadu nabízených výletů - Boka Kotorská (Kotor), Budva, Cetinje, Skadarské jezero, rafting na řece Tara či Albánie (Skadar, Leza, Tirana, Durrës (Drač). Využít můžete také nabídky lodních výletů, fish pikniků, rybolovu či cate-surfing přímo na Velike plaži v Ulcinji. 

Nezaujala-li Vás naše nabídka apartmánů v Ulcinji, prohlédněte si také nabídku penzionů Ulcinji, kde najdete Penzion Aksa, disponující velmi dobře zařízenými pokoji s vlastní chladničkou, klimatizací, Wi-Fi připojením i balkónem.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si Apartmány v Ulcinji

Apartmány Vila Arijan Černá Hora - Ulcinj

Nově postavená vila s výbornou polohou, pouhých 250 m od písčité pláže v Ulcinji (Velika plaža). Ulcinj je ideálním místem pro všechny rodiny s dětmi... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Arijan

Ceník