Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Severní Dalmácie > Ubytování Trogir > Apartmány Trogir

Apartmány Trogir

apartmány v Trogiru

Stejně jako v dalších letoviscích Chorvatska i v Trogiru jsme si pro Vás připravili bohatou nabídku ubytování. Z nabídky apartmánů v Trogiru můžeme doporučit zejména vilu Neda s bazénem, kterou najdete hned v úvodu naší nabídky. Další nabídky jsou k dispozici pod vyhledávačem ubytování ve spodní části stránky ubytování v Trogiru.

Ubytovací kapacity se nacházejí zejména v přilehlých letoviscích, v okolí centra Trogiru je k dispozci pouze pár ubytovacích kapacit, jinak zde bydlí spíše místní obyvatelé. Většina apartmánů je tedy soustředěna v přilehlém letovisku Seget Donji či vzdálenějším Seget Vranjica. Ubytovat se můžete také na velmi blízkém ostrově Čiovo, se kterým je Trogir spojen mostem a to přímo z nábřeží od starého města.

Apartmány v Trogiru jsou standardně zařízeny, všechny mají vlastní sociální zařízení, většinově také balkón nebo terasu, některé s výhledem na moře. Na většině kapacit je samozřejmostí Wi-Fi připojení k internetu a klimatizace, místy za poplatek.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Trogiru

Apartmány Vila Neda Trogir - Seget Vranjica

Pěkná apartmánová vila se nachází jen 100 metrů od centra letoviska Seget Vranjica nedaleko Trogiru. V blízkosti vily najdete obchody, restaurace i b... WiFiKlimatizacePlážObchodBazénAutobusová dopravaVlastní dopravaLetecká doprava Apartmány Vila Neda

Ceník