Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Tivat > Apartmány Tivat

Apartmány Tivat

Autobusová doprava do Černé Hory

Apartmány v tivatu

Tivat, jedno z největších měst Boky Kotorské s větším přístavem a letištěm, je významným turistickým letoviskem s množstvím ubytovacích kapacit, zejména hotelů a apartmánů. Apartmány v Tivatu jsou nejrůznější úrovně, od standardních po luxusní.

Apartmány, které najdete v naší nabídce, jsou velmi moderně až luxusně zařízeny a oproti jiným kapacitám v okolí jsou také velmi prostorné. Jejich vybavenost je navíc na velmi dobré úrovni. K dispozici je vlastní sociální zařízení, klimatizace, SAT-TV, wi-fi připojení k internetu, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, společná terasa, fén a dokonce i žehlička. Hostům apartmánů je k dispozici také společná pračka. Apartmány se nacházejí nedaleko malého přístavu a centra letoviska, kde je k vidění velký přístav s luxusními jachtami, výleteními loděmi a spoustou kvalitních a luxusních restaurací, kaváren a dalších občerstvení. 

Apartmány Dragana, které v Tivatu nabízíme, se nachází přímo u pláže Belane, jež je pokryta drobnými oblázky. Vstup do vody je velmi pozvolný a ideální pro rodiny s dětmi i seniory. Příjemnou procházkou je možno dojít též na action beach se spoustou atrakcí, která se nachází nedaleko.

Nezaujala-li Vás naše nabídka apartmánů v Tivatu, prohlédněte si také nabídku penzionů Ulcinji, kde najdete Penzion Aksa, disponující velmi dobře zařízenými pokoji s vlastní chladničkou, klimatizací, Wi-Fi připojením i balkónem.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Tivatu

Apartmány Vila Dragana Černá Hora - Tivat

Ubytování pro Vás zajistíme na jakýkoliv počet dnů! Vila se nachází v severní části černohorského pobřeží, poskytuje jedinečná luxusně zařízená studi... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Dragana

Ceník