Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Ubytování Sutivan > Apartmány Sutivan

Apartmány Sutivan

Dovolená ostrov Brač -  ostrov Brač - Apartmány Blanka z příjezdové cesty

Apartmány Sutivan na ostrově Brač

Apartmány v Sutivanu lze charakterizovat tímto způsobem - levné a kvalitní.
Další velkou výhodou je rodinné prostředí, kde se cítíte opravdu jako doma. Na Brači i na Sutivanu nejsou apartmánové domy přehnaně veliké, většinou domácí - majitelé vil vyčlenili část domu k pronájmu a tak se setkáváme s počtem dvou až čtyř apartmánů v jedné Vile. Nikoho tak nerušíte a nikým nejste rušeni při tak malém počtu ubytovaných.
V Sutivanu poskytujeme ubytování ve dvou apartmánových domech - Apartmány Vila Blanka a Apartmány Vila Drago, kde nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových apartmánech ve Vile Drago a pěti až šestilůžkových apartmánch v případě Vily Blanka. Apartmány Sutivan se nachází ve vzdálenosti 912 km od Brna, kterou dokážete překonat za zhruba 10 hodin čistého času.

Sutivan je moderní městečko a nezůstává v ústraní ani nezájmu turistů, ale naopak. Tato skutečnost nutí místní pronajímatele k neustálému vylepšování kvalit apartmánů a tak apartmány na Sutivanu drží krok s apartmány na pobřeží. Apartmány SutivanApartmánové domy v Sutivanu jsou kvalitně vybaveny a dokáží tak vyhovět takřka každému. V apartmánech nechybí vlastní sociální zařízení, plně vybavený kuchyňský kout, balkón či terasa a klimatizace. U vily Blanka je k dispozici i pračka.

Další výhodou je menší velikost středisek na Brači. Sutivan se řadí mezi středně veliká městečka a tak jsou apartmány na Sutivanu většinou v rozumné vzdálenosti od moře. Taktéž to nebudete mít nikdy daleko do centra, restaurace nebo obchodu, vše je v Sutivanu, ale i v ostatních letoviscích na Brači v dostupné vzdálenosti. Samozřejmě i pláže jsou ze všech apartmánových vil relativně blízko a v případě Sutivanu si můžete vybírat mezi několika přírodními plážemi. Ubytování na apartmánech v Sutivanu lze tak doporučit hostům, kteří milují přírodu, tedy přírodní nepřelidněné pláže, klid a pohodu i v plné letní sezóně.

Prohlédněte si naši nabídku apartmánů na Sutivanu, tedy apartmánové Vily Blanka a Vily Drago. Obě tyto kapacity jsou mezi klienty oblíbené a také se na tyto apartmánové Vily klienti rádi vracejí.