Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Plitvická jezera > Ubytování Slunj > Apartmány Slunj

Apartmány ve Slunji

Apartmány slunj

Námi zvolené apartmány se nacházejí v klidné části městečka Slunj, cca 200 metrů od hlavní silnice a s krásným výhledem na přírodní a kulturní památku Rastoke. Apartmány ve Slunji jsou moderně zařízené a splní nároky i náročnějších klientů. Velmi příjemní majitelé Vás přivítají s otevřenou náručí a často Vás rádi během pobytu také pohostí. V okolí je několik restaurací i supermarket.

Ubytování v apartmánech ve Slunji často využívají klienti jedoucí na dovolenou do přímořských letovisek Chorvatska nebo Černé Hory. Návštěvou Slunje tedy spojíte "příjemné s užitečným".

Apartmány ve Slunji jsou od České republiky vzdáleny necelých 550 km (od hraničního přechodu v Mikulově). Z Brna i Českých Budějovic je Slunj vzdálena cca 580 km, z Prahy necelých 730 km, ze severní Moravy zhruba 750 km a ze severních Čech je to 830 km. Cesta ovšem rozhodně stojí za to. Nejen, že si příjemně rozdělíte cestu k pobřeží Chorvatska či Černé Hory, ale současně poznáte okouzlující prostředí Slunje - Rastoke. 

V apartmánech můžete očekávat takřka vše, nač jste zvyklí v naší nabídce přímořského ubytování. Samozřejmostí je parkování přímo u domu, Wi-Fi připojení k internetu i ložní prádlo a ručníky.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány ve Slunji

Apartmány Tomo Slunj - Plitvická jezera

Apartmány Tomo se nacházejí v klidné části městečka Slunj, přitom ve velmi dobré dostupnosti přírodní a kulturní památky zvané Rastoke. V oblasti Ras... WiFiTelevizeObchodVlastní dopravaApartmány Tomo

Ceník