Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Risan > Apartmány Risan

Apartmány Risan

Autobusová doprava do Černé Hory

apartmány v risanu

se nacházejí v risanském zálivu Boky Kotorské, pouhých 100 m od moře. Letovisko Risan leží pouhých 75 km pod chorvatským Dubrovníkem, což je cca hodina a půl pomalejší jízdy. Při cestě z ČR je třeba počítat s cca patnácti hodinami jízdy od hraničního přechodu v Mikulově. Apartmány v Risanu najdete na klidném místě obklopeném zelení a i přesto nedaleko centra městečka.

Apartmány v Risanu jsou moderně zařízeny, poskytují vše, co od tohoto typu ubytování očekáváte. Jsou vybaveny pevnými lůžky, příp. přístýlkou v obývací části, šatní skříní, TV-SAT, vlastním sociálním zařízením, plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, varná konvice, sporák, nádobí), jídelním koutem a terasou s výhledem na risanský záliv nebo zahradu a pohoří. V ceně ubytování je také využívání klimatizace a Wi-Fi připojení k internetu. 

Z apartmánů v Risanu můžete vyrazit na celou řadu výletů, např. do historického Perastu (4 km) či Kotoru (18 km). Navštívit můžete také Národní park Lovčen, městečko Njeguši, Cetinje, Tivat nebo Budva. Krásný je také výlet na Skadarské jezero.

V Boce Kotorské Vám můžeme doporučit především apartmány v Perastu nebo apartmány v Tivatu, oblíbený je ovšem také Orahovac či Dobrota.

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Risanu

Apartmány Vila Lyrik Černá Hora - Risan

Vila Lyrik se nachází na břehu risanského zálivu v Boce Kotorské. Kolem vilky je spousta zeleně, jelikož je obklopena vlastní zahradou. Od písčito-be... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodVlastní dopravaApartmány Vila Lyrik

Ceník