Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Promajna > Apartmány Promajna

Apartmány Promajna

Apartmány v Promajně

Vzhledem k vysoké poptávce po ubytování v Promajně, zařazujeme nově do nabídky, kromě již osvědčených penzionů, také apartmány. Vyhledávané apartmány v Promajně nabízíme nejen ve standardních termínech sobota - sobota, ale také v atraktivních termínech úterý - úterý, díky nimž se vyhnete víkendovým kolonám na silnicích.

Vybavenost apartmánů v Promajně je na velmi dobré úrovni, dokáží tedy uspokojit i náročnější klientelu. Současně je vybrané ubytování ve výborném poměru kvality a ceny.
Nízká cena ubytování v atraktivním letovisku činí z nabídky apartmánů v Promajně jedny z nejoblíbenějších kapacit v Chorvatsku.

Vzdálenost od moře se pohybuje od 100 do 400 metrů, krásné oblázkové pláže jsou tedy ve velmi dobré dostupnosti.

Poloha Promajny na Makarské riviéře dále vybízí k mnoha výletům do okolních letovisek či za památkami. S nabídkou výletů Vás seznámí delegát v místě pobytu.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Promajně

Apartmány Vila Mila Makarská riviéra - Promajna

Vila nabízí luxusní ubytování v oblíbeném letovisku Promajna, pouhých 100 metrů od krásné oblázkové pláže. Čisté moře, vzduch a udržované okolí, to j... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Mila

Ceník

Apartmány Vila Vesa Makarská riviéra - Promajna

Na vile nabízíme atraktivní pobyty v termínech úterý - úterý, díky nimž se vyhnete víkendovým kolonám! Vila Vesa se nachází v klidné části letoviska ... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Vesa

Ceník