Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Podgora > Apartmány Podgora

Apartmány Podgora - Chorvatsko

Hledáte kvalitně vybavené apartmány na pěkném místě v Chorvatsku? Pak Vám určitě doporučíme apartmány Podgora, které se postupně dostaly na vrchol oblíbenosti mezi apartmány na Makarské riviéře. Všechny apartmány v Podgoře, které najdete v našem katalogu jsou nabízeny již několik let a jsou tedy vyzkoušené a hlavně oblíbené mezi našimi klienty.

Apartmány v PODGOŘE

Můžete tak využít nabídky rodinných apartmánů - např. apartmánová Vila Sonja, v klidné části Podgory, které jsou prostorově poměrně veliké, se dvěma ložnicemi, velikým obývacím pokojem i maximálně vybavenou kuchyňskou linkou.

Samozřejmou součástí každého apartmánu je balkon nebo terasa, ale také možnost grilování na venkovním grilu.

Jelikož je Podgora spíše menší letovisko, ze všech apartmánů v Podgoře je to blízko na pláž i do centra. Ubytovací kapacity v Podgoře jsou omezené, proto Vám v případě zaplnění apartmánů v  Podgoře rádi nabídneme zhlédnutí také apartmánů v Tučepi, které těsně sousedí s Podgorou. Mezi nejžádanější apartmány na Makarské riviéře jednoznačně patří apartmány Baška Voda, kde Vám nabíneme různé typy apartmánů i hotelů.

Apartmány v Podgoře

tak můžeme směle zařadit mezi jedny z nejžádanějších na Makarské riviéře. Letovisko Podgora je menším mestečkem, všude se tedy dostanete bez problémů a poměrně rychle, proto Podgora získala oblibu široké klientely.
Výběr apartmánů v Podgoře neustále doplňujeme a rozšiřujeme dle rostoucí poptávky ze strany klientů. Do naší nabídky zařadíme apartmány v Podgoře až po důkladném prověření všech kvalitativních ukazatelů, můžete si tak být naprosto jisti, že všechna fakta, uvedená v popisu pobytového místa jsou pravdivá.

Pokud potřebujete poradi s výběrem nějkého apartmánu v Podgoře, pak jsme Vám k dispozici na non stop telefonní lince nebo prostřednictvím on-line formuláře na našich webových stránkách.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Podgoře

Apartmány Vila Vanja Makarská riviéra - Podgora

Příjemné ubytování ve vyhledávaném letovisku Podgora na Makarské riviéře najdete v apartmánové vile Vanja. Vila je vzdálena pouhých 200 metrů od moře... WiFiPlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Vanja

Ceník

Apartmány Vila Dražena Makarská riviéra - Podgora/Čaklje

Vilka s jedinečnou polohou se nachází v malé vesničce Čaklje pouhých 10 metrů od moře. Čaklje je součástí letoviska Podgora na Makarské riviéře. Ubyt... WiFiKlimatizacePlážObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Dražena

Ceník

Vila Jure, Drašnice Makarská riviéra - Drašnice

Luxusní vilka Jure se nachází přímo u krásné oblázkové pláže letoviska Drašnice na Makarské riviéře. Součástí vily je malá restaurace s posezením pří... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaVila Jure, Drašnice

Ceník