Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Podaca > Apartmány Podaca

Apartmány Podaca

Apartmány v podace

Podaca je menší letovisko na Makarské riviéře nacházející se jen pár kilometrů nad oblíbeným Gradacem. Vyhledávaným typem ubytování v Podace jsou zejména apartmány. Tento typ ubytování je v Chorvatsku jednoznačně nejvyhledávanější.

Nejoblíbenější jsou především vilky nacházející se v dobré dostupnosti moře a pláže. Rozhodujícím kritériem při výběru apartmánů Podaca je často také kvalita a úroveň vybavení jednotlivých ubytovacích kapacit.

Námi vybrané apartmány jsou útulně zařízené, po částečné rekonstrukci, nacházejí se přímo u moře a tedy jen pár kroků od malebné oblázkové pláže letoviska Podaca. Dopravní dostupnost z ČR je velmi dobrá - k apartmánům v Podace přijedete po zhruba 11.-12. hodinách jízdy. Vzdálenost od hraničního přechodu v Mikulově je cca 950 km.

Ubytování v apartmánech v Podace můžeme doporučit zejména rodinám s děmi i starší generaci, která v tomto letovisku najde požadovaný klid a nepřelidněné pláže.

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si

Apartmány Vila Musa Makarská riviéra - Podaca

Vynikající poloha přímo u moře je velkoku devízou apartmánové vily Musa. Vilka se nachází takřka na moři a jen pár metrů od malebné oblázkové pláže l... WiFiPlážObchodAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Musa

Ceník