Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Luxusní apartmány Perla v Čanji

Poloha na mapě: N 42,16267     E 19,00636

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Čanj > Apartmány Čanj > Apartmány Perla

Apartmány Perla

WiFi Klimatizace Pláž 450 mTelevize Obchod Stravování Autobusová doprava Vlastní doprava Letecká doprava

Moderní apartmánový dům Perla byl postaven v roce 2016, nabízí tedy krásné nové a zejména luxusní ubytování splňující požadavky i té nejnáročnější klientely. Na vile je k dispozici celkem 9 plně zařízených apartmánů odlišených barvou nábytku.

Nadstandardně zařízené apartmány se nacházejí v letovisku Čanj na Barské riviéře, zhruba 10 kilometrů pod Petrovacem na Moru a 7 kilometrů nad letoviskem Sutomore.

Prožijte dovolenou plnou luxusu v apartmánech Perla, kde se o Vás postará příjemný personál.

Mám dotaz

UBYTOVÁNÍ

V apartmánovém domě se nachází celkem 9 moderně zařízených apartmánů pro 4-5 osob (maximálně 4 dospělé osoby). Pro pátou osobu (dítě) je možné zajistit dětskou postýlku. Apartmány jsou vybaveny podle nejvyšších standardů nábytkem z kvalitních materiálů a elegantně uspořádaným tak, aby byla zaručena vysoká úroveň komfortu a pohodlí. Samozřejmostí je klimatizace na všech apartmánech (zdarma). Vybírat můžete z těchto apartmánů:

 • Apartmán č. 1 - přízemí, 2 ložnice (jedna s manželským dvoulůžkem, druhá se dvěma pevnými lůžky), plně vybavená kuchyně s jídelním koutem v samostatné místnosti, velká LED TV s kabelovou televizí, moderní sociální zařízení, fén a terasa.
 • Apartmán č. 2 - přízemí, 1 ložnice s manželským dvoulůžkem, druhá místnost se dvěma pevnými lůžky, plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, velká LED TV s kabelovou televizí, moderní sociální zařízení, fén a terasa.
 • Apartmán č. 3 - přízemí, 1 ložnice s manželským dvoulůžkem, druhá místnost se dvěma pevnými lůžky, plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, velká LED TV s kabelovou televizí, moderní sociální zařízení, fén a terasa.
 • Apartmán č. 4 - 1. patro, 2 ložnice (jedna s manželským dvoulůžkem, druhá se dvěma pevnými lůžky), plně vybavená kuchyně s jídelním koutem v samostatné místnosti, velká LED TV s kabelovou televizí, moderní sociální zařízení, fén a balkón.
 • Apartmán č. 5 - 1. patro, 1 ložnice s manželským dvoulůžkem, druhá místnost se dvěma pevnými lůžky, plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, velká LED TV s kabelovou televizí, moderní sociální zařízení, fén a balkón.
 • Apartmán č. 6 - 1. patro, 1 ložnice s manželským dvoulůžkem, druhá místnost se dvěma pevnými lůžky, plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, velká LED TV s kabelovou televizí, moderní sociální zařízení, fén a balkón.
 • Apartmán č. 7 - 2. patro, 2 ložnice (jedna s manželským dvoulůžkem, druhá se dvěma pevnými lůžky), plně vybavená kuchyně s jídelním koutem v samostatné místnosti, velká LED TV s kabelovou televizí, moderní sociální zařízení, fén a balkón.
 • Apartmán č. 8 - 2. patro, 1 ložnice s manželským dvoulůžkem, druhá místnost se dvěma pevnými lůžky, plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, velká LED TV s kabelovou televizí, moderní sociální zařízení, fén. Bez balkónu, v apartmánu jsou velká francouzská okna.
 • Apartmán č. 9 - 2. patro, 1 ložnice s manželským dvoulůžkem, druhá místnost se dvěma pevnými lůžky, plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, velká LED TV s kabelovou televizí, moderní sociální zařízení, fén a balkón.

Ve všech apartmánech i prostorách apartmánu Perla je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu.

Možnost zajištění dětské postýlky do všech apartmánů.

Parkování

Pro každý apartmán je vyhrazeno jedno parkovací místo přímo u domu.

Doprava

Nebojte se vlastní dopravy do Černé Hory, máme pro Vás řešení! Dlouhou cestu za vysněnou dovolenou si můžete rozdělit na dvě části a značně si tak ulehčit cestování. Zajistíme Vám ubytování na Plitvických jezerech, kde můžete navštívit nádherný národní park, přenocovat a druhý den ráno vyrazit vstříc zážitkům do Černé Hory. Takto rozdělená cesta Vám uteče jako voda. Ani se nenadějete a budete si užívat odpočinku na pláži či poznávání zdejší kultury a dalších krás.

stravování

- vlastní

- možnost zajištění polopenze nebo plné penze v restauraci Mreža, která se nachází přímo u promenády. Zvýhodněná cena pro hosty vily Perla je 9 €/os./den za polopenzi a 11 €/os./den za plnou penzi.

Navštívit ovšem můžete libovolné restaurace na promenádě, kde kompletní oběd či večeři seženete za cca 3,5 €/os. Nejste poté vázáni stravou pouze na jednu restauraci.

pláže

Apartmánový dům se nachází zhruba 450 metrů od více než 1000 metrů dlouhé pláže. Povrch pláže je různý, na začátku pláže (blíže k vile Perla) je pláž písčitá, dále k centru Čanje spíše oblázková.

Pláž je lemována promenádou se spoustou restaurací, pizzérií, občerstvení, stánků se zmrzlinou, ovocem, zeleninou i sezónním zbožím.

U pláže jsou k dispozici sprchy.
Plážový servis (2 lehátka, slunečník) je na pláži za poplatek.

Z Čanjské pláže můžete využít převozu lodí na tzv. "Kraljičinu plažu", která je přístupná pouze z moře. Cena plavby lodí je pouhé 2 € / os. a platí pro cestu tam i zpět (cena platná v loňském roce, v nové sezóně se může mírně lišit). Plavba trvá cca 5 minut a rozhodně stojí za to, jelikož se jedná o jednu z nejkrásnějších pláží na černohorském pobřeží.

Výlety

Z místa pobytu Vám můžeme dále nabídnout celou řadu výletů po Černé Hoře (Boka Kotorská, Budva, Skadarské jezero a mnoho dalších…). Další informace naleznete na stránce výlety v Černé Hoře. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí náš delegát v místě pobytu.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Luxusní ubytování Vám můžeme nabídnout také na Penzionu Palma v Bečiči.

Slevy:

 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč / os. / pobyt
 • 5% sleva pro novomanžele, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019
 • 5% sleva pro seniory (nad 60 let)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování/apartmán
 • využívání klimatizace
 • Wi-Fi připojení
 • spotřebu všech energií
 • závěrečný úklid
 • pojištění CK proti úpadku
 • asistence delegáta (na telefonu)

Cena nezahrnuje:

 • autobusovou dopravu (na vyžádání)
 • leteckou dopravu (možno přikoupit)
 • cestovní pojištění (možno přikoupit)
 • pobytové taxy - platí se na místě ve výši - 8,2 €/dosp. os./týden, děti 12-18 let 4,7 €/týden, děti do 12-ti let 1 €/týden
 • stravu (možno přikoupit)

Cena za dopravu:

- vlastní

- autobusová - pro sezónu 2019 pouze na vyžádání. Více na stránce doprava do Černé Hory.

- letecká doprava z Prahy včetně letištních tax, základních poplatků, palivového příplatku i transferu do místa ubytování a zpět