Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Bečiči > Apartmány a penziony Bečiči

Apartmány a penziony v Bečiči

Autobusová doprava do Černé HoryFirst Minute nebo dítě ZDARMA

Apartmány v bečiči

Ubytování v apartmánech je i v Černé Hoře velmi populární. V Bečiči jsme pro Vás vybrali apartmány na klidném místě s krásným výhledem na moře i letovisko. Od dlouhé písčité pláže jste přitom vzdáleni pouhých 5 minut chůze. Zdejší písčitá pláž získala mnohá ocenění a již od roku 1936 je odborníky považována za jednu z nejkrásnějších ve Středomoří.

Apartmány v Bečiči jsou moderně vybaveny a nijak nezaostávají za chorvatskými apartmány. Mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, klimatizaci, připojení k internetu i balkón, ve většině případů s výhledem na moře. Hostům apartmánů je k dispozici také velká terasa s posezením, grilem, houpací sítí, stolem pro stolní tenis atd.

Bečiči je součástí tzv. Budvanské riviéry a je u českých turistů velmi oblíbené. Nachází se v těsném sousedství známého letoviska a hlavního turistického centra Černé Hory - Budvy, se  kterou je spojeno dlouhou pobřežní promenádou. Do Budvy jezdí z Bečiči také turistický vláček, který je možno využít až do pozdních nočních hodin.

Penziony v Bečiči

Novinkou v naší nabídce jsou penziony v Bečiči, které jsme do nabídky zařadili na mnohá přání klientů. Nově nabízený penzion poskytuje ubytování v částečně zrekonstruovaných pokojích s novým moderním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, Wi-Fi připojením k internetu, chladničkou, SAT-TV, rychlovarnou konvicí a balkónem. Penzion se nachází v dobré dostupnosti pláže i promenády, po které lze dojít až do sousední Budvy. Velkým plusem je vlastní restaurace s vynikající kuchyní, ve které je možné zajistit kvalitní polopenzi či plnou penzi. U polopenze je možné dle vlastního uvážení zvolit z kombinací snídaně + večeře nebo snídaně + oběd.

Apartmány i penziony v Bečiči jsou od Brna vzdáleny necelých 1200 km, tedy cca 13 hodin čistého času jízdy. Při cestě je ovšem třeba počítat i s přestávkami a záleží také na rychlosti jízdy a aktuální dopravní situaci. Do Bečiči doporučujeme cestovat přes Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko, kde většinu cesty jedete po dálnicích, až závěrečná část cesty Chorvatskem a poté v Černé Hoře vede po Jadranské magistrále. Zvolit můžete ještě trasu přes Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko a Bosnu a Hercegovinu, která je ovšem podstatně méně pohodlná, náročnější na orientaci (především v Bosně) a nevýhodou je také minimum míst pro odpočinek a vhodných míst pro načerpání paliva.

Pakliže Vás nabídka apartmánů v Bečiči neoslovila, zhlédněte naši kompletní nabídku apartmánů v Černé Hoře.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Bečiči

Penzion Palma Černá Hora - Bečiči

Oblíbený Penzion Palma () je již mnoho let navštěvován českými turisty a pro své zázemí i polohu patří k nejvyhledávanějším v Bečiči, Budvě. V ceně p... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaLetecká doprava Penzion Palma

Ceník

Apartmány Vila More Černá Hora - Bečiči

Zajistíme BUS dopravu Apartmány Vila More se nacházejí v krásném prostředí letoviska Bečiči, které přímo navazuje na známé turistické letovisko Budva... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila More

Ceník