Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Jižní Dalmácie > Ubytování Pelješac > Apartmány Pelješac

Apartmány Pelješac

Apartmány Pelješac

Apartmány Pelješac jsou nejvyhledávanější volbou ubytování Jižní Dalmácie v naší nabídce. Apartmány zde nabízíme v největším a zároveň nejoblíbenějším letovisku této oblasti - Orebiči. Orebič se nachází na jihozápadě poloostrova a leží nedaleko známého vinařského regionu Dingač, odkud pochází chorvaty velmi oblíbené víno Dingač, které je velmi hutné a temné a vyrábí se z hroznů odrůdy Plavac Mali. Naprostým skvostem Orebiče jsou nádherné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou v Chorvatsku velmi výjimečné a zcela jistě potěší každého návštěvníka této lokality.

Apartmány na Pelješaci poskytují ubytování v malých vilkách, které poskytují naprosté soukromí v moderně vybavených a stylově zařízených apartmánech, které disponují vším, nač jste u apartmánů zvyklí. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, plně vybavený kuchyňský kout, balkón a ve většině případů i klimatizaci a Wi-Fi připojení, které je povětšinou zdarma. I přesto, že ubytování v apartmánových vilkách poskytuje naprosté soukromí a klid, nachází se obvykle nedaleko pláží a centra letoviska. Apartmány PelješacVelmi oblíbeným ubytováním v této lokalitě jsou Apartmány Vila Lidija, které jsme pro jejich oblíbenost zařadili do naší nabídky i pro rok 2014.
Nabídku apartmánů v Orebiči budeme neustále doplňovat o další atraktivní apartmány i hotely. Další novinkou v naší nabídce jsou apartmány Drvenik, které určitě stojí za zhlédnutí.

Ubytování v apartmánech na Pelješaci poskytuje nejen výhodu prostoru, ale i naprostého soukromí oproti ubytování v hotelových pokojích, kde je ubytovací prostor podstatně menší a zároveň zde není možnost vlastního vaření či přípravy i sebemenšího pokrmu.

Cestujete-li na poloostrov Pelješac vlastní dopravou, pak vzdálenost z Brna do Stonu (počátek poloostrova Pelješac) zdoláte za zhruba 11 hodin čistého času. Ze Stonu do Orebiče je to pak již jen hodinka cesty, která vede krásnou přírodou poloostrova Pelješac a je plná nádherných vyhlídek. V brzké době by měl být vystavěn most mezi pevninou a poloostrovem Pelješac, který by cestu do této lokality značně zkrátil a nebylo by tak nutné projíždět přes Neum v Bosně a Hercegovině.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány na Pelješaci

Apartmány Vila Lidija Orebič, poloostrov Pelješac

Jedna z nejžádanějších apartmánových vil v Chorvatsku!! Široké oblázkovo-písčité pláže a výborná cena z Vily Lidija udělala hit loňské sezóny. Neváhe... WiFiKlimatizacePlážObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Lidija

Ceník