Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Jižní Dalmácie > Ubytování Orebič > Apartmány Orebič

Chorvatsko - Apartmány Orebič

Nádherná písečná pláž v Orebiči, Chorvatsko

Apartmány Orebič

Na jihozápadě poloostrova Pelješac pro Vás již druhou sezónu nabízíme možnost ubytování v apartmánech Orebič. Orebič je nejnavštěvovanějším letoviskem poloostrova a nabízí nesčetně možností vyžití, mezi něž patří např. i lodní výlet na ostrov Korčula s nádherným historickým městem stejného jména. Apartmány Orebič se nacházejí v oblasti, která je z východu obklopena vinařskou oblastí Dingač, která produkuje jedno z nejlepších červených vín Chorvatska vůbec. Navštívit můžete i jeden z mnoha vinných sklípků, které se v této oblasti nacházejí.

V Orebiči poskytujeme ubytování v malých apartmánových vilkách v naprostém soukromí a zároveň nedaleko překrásných písečných pláží i centra letoviska. Apartmány Orebič Vám poskytnou vše, co potřebujete či očekáváte. Jsou standardně zařízeny stylovým nábytkem, plně vybaveným kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a balkónem nebo terasou. K dispozici je povětšinou rovněž klimatizace a Wi-Fi připojení. Mezi našimi klienty je již druhým rokem velmi oblíbenou apartmánová Vila Lidija, která se nachází v blízkosti moře i centra, je nově postavená, vkusně zařízená a dokáže tak vyhovět i náročnější klientele.
Přehled apartmánů na poloostrově Pelješac najdete na stránce apartmány Pelješac. Novinkou v naší nabídce jsou také apartmány Gradac.

Apartmány v OrebičiZ apartmánů v Orebiči můžete vyrazit na jeden z mnoha nabízených fakultativních výletů. Navštívit můžete město Ston, který se dělí na Mali Ston na severu a Veliki Ston na jihu. V tomto městě můžete zhlédnout pozoruhodně dlouhé opevnění, jehož se do dnešní doby dochovalo zhruba 6 km, včetně dvaceti bastionů a pevností. Dále můžete, mimo již zmíněné Koručuly, vyrazit i na lodní výlet na ostrov Mljet, kde se nachází jeden z nejznámějších a nejhezčích národních parků Chorvatska.

Jestliže se stále rozhodujete, zda svou dovolenou strávit v hotelu či apartmánu, pak můžeme zmínit, že v apartmánech máte nejen více soukromí, jelikož jste ubytováni v malých vilkách namísto větších hotelových komplexů, ale apartmány poskytují navíc i větší obytný prostor jak hotelové pokoje a v neposlední řadě je tu výhoda vybaveného kuchyňského koutu, kde si můžete dle potřeby kdykoli, cokoli uvařit.