Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Ubytování Novalja > Apartmány Novalja

Chorvatsko - apartmány Novalja

Apartmány Novalja

Prohlédněte si naši nabídku apartmánů Novalja na ostrově Pag. Rozsah nabídky apartmánů budeme neustále rozšiřovat dle poptávky a oblíbenosti.  
Ostrov Pag leží na severu chorvatské části Dalmácie a patří do skupiny Kvarnerských ostrovů.
Ostrov Pag a tedy také apartmány Novalja jsou vzdáleny pouhých 655 km od hraničního přechodu Mikulov. V letovisku Novalja nabízíme apartmány Vila Angelina vyššího standardu vybavené novým nábytkem, plně zařízeným kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, SAT TV a chladničkou, balkonem i internetem.
Na Vile Angelina najdete dvou až pětilůžkové apartmány jejichž vzdáoenost od moře je cca 350 m. Pro klienty cestující vlastním autem je u apartmánů v Novalje k dispozici vyhrazené parkovací místo.

Apartmány NovaljaApartmány Novalja jsou vynikající výchozí pozicí pro plánování výletů po ostrově Pag a okolí. Z apartmánů Novalja se můžete vydat na Fish Piknik, trasu okolo ostrova (cca 150 KN), do národního parku Kornati, Plitvická jezera nebo Krka.
Z Novalji i dalších letovisek ostrova Pag je možné podnikat i nejrůznější lodní výlety, ať už jde o půldenní lodní výlety nebo lodní výlety na ostrovy Olib a Silba či lodní výlet Pažským zálivem.

Oblíbeným apartmánovým domem, který ve zdejší lokalitě nabízíme, jsou Apartmány Vila Angelina.