Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Mimice > Apartmány Mimice

Mimice - apartmány

Apartmány mimice

Apartmány v Mimicích se nachází uprostřed nejoblíbenějších destinací v Chorvatsku, tedy mezi Omišskou a Makarskou riviérou. Apartmány Mimice jsou vzdáleny cca 880 km od hraničního přechodu Mikulov, tedy v rozumné dostupnosti z ČR kdy 90% cesty probíhá po dálnicích. Apartmány v Mimicích jsou oblíbené také díky pohledu na Dinárské hory, tyčící se přímo nad městečkem. Krajinu dotváří oblázkové, pozvolně se svažující pláže, průzračné moře i borové háje a klidná atmosféra. To vše tvoří podmínky pro ideální dovolenou v Mimicích s dětmi nebo pro milovníky přírody.

Na apartmánech v Mimicích jsou k dispozici dvou až čtyřlůžkové pokoje nebo apartmány, vzdálené cca 150 m od pláže. Klienti jedoucí vlastním autem mají u apartmánů v Mimicích vyhrazené parkovací místo (1 apartmán - 1 parkovací místo). Nabízené apartmány jsou většinou střední kategorie a mají dobrou polohu, nedaleko pláží a centra letoviska. Apartmány i pokoje mají vlastní sociální zařízení. Hosté na všech apartmánovýchg domech mohou využívat venkovní terasu nebo balkon, ve většině případů i gril.

Z apartmánů v Mimicích

Apartmány v Mimicíchmůžete provádět různé výlety do okolí pro jejich ideální polohu na pomezí Omišské a Makarské riviéry. Z apartmánů v Mimicích se můžete vydat např. na pevnost Klis, do jeskyně Vranjača, případně na některý z lodních výletů, tedy Fish Piknik nebo půldenní či kombinované výlety na ostrov Brač - do městeček Postira, Supetar, Bol. Žádané jsou také výlety do večerního Omiše či Bašky Vody. S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí naše delegátka při informativní schůzce.
V případě, že jsou apartmány v Mimicích obsazené, můžete vyzkoušet sousední apartmány Omiš nebo Mimicícm nejbližší apartmány Brela na Makarské riviéře.

Během letních měsíců je počasí v Mimicích velmi stabilní s minimálním množstvím srážek. Aktuální předpověď počasí můžete zhlédnout na stránkách počasí Mimice.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Mimicích

Apartmány Vila Mária Omišská riviéra - Mimice

Vila Mária je menší rodinná vilka střední kategorie s příznivou polohou. Vilu Mária najdete nad hlavní zátokou a přístavem městečka Mimice na Omišské... WiFiPlážObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Mária

Ceník

Apartmány Vila Frič Omišská riviéra - Mimice

Vila Frič se nachází v letovisku Mimice, cca 50 metrů vzdušnou čarou od moře. Dům je umístěn na kopci pod silnicí nad hlavní zátokou letoviska. Příje... WiFiKlimatizacePlážTelevizeStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Frič

Ceník