Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování ostrovy v Chorvatsku > Ubytování Maslinica > Apartmány Maslinica

Apartmány Maslinica

Apartmány Stanka, Chorvatsko, ostrov Šolta

Apartmány Maslinica

Apartmány v Maslinici jsou charakteristické svou polohou v mírném kopci, odkud je nádherný výhled na zátoku, otevřené moře se spoustou malých ostrůvků i celé letovisko Maslinica.
Apartmány Maslinica jsou již několikátým rokem v naší nabídce a stále se těší velké oblibě. Způsobeno je to zejména tím, že apartmány jsou bez výjimky kvalitně vybaveny a vzhledem k velikosti letoviska se nachází nedaleko pláží i centra. Do letoviska Maslinica z Brna dorazíte po cca 12ti hodinách čistého času, kdy se ve Splitu nalodíte na trajekt, který Vás doveze do městečka Rogač, odkud se vlastní dopravou nebo místními autobusy dopravíte až do Maslinice. Možné je též využití taxislužby.

Maslinica je rybářskou osadou a menším letoviskem na západním pobřeží ostrova Šolta. Pobřeží v okolí letoviska je velmi členité a tvořené velkým množstvím menších či větších zátok. Vjezd do zátoky u letoviska Maslinica je chráněn malými ostrůvky, které dotváří jedinečnou scenérii. Okolí letoviska je známé krásnými borovými lesy a téměř nedotčenou panenskou přírodou.

Apartmány v MasliniciUbytování v apartmánech Maslinica poskytujeme ve dvou až sedmilůžkových kompletně vybavených apartmánech s vlastním sociálním zařízením, plně zařízeným kuchyňským koutem, balkónem nebo terasou, televizí a mnohdy i klimatizací, což zajistí naprostou spokojenost a příjemné prožití letní dovolené. K plážím letoviska se dostanete po cestě z mírného kopce, pod kterým se v zátoce nachází krásná oblázková pláž. Lepší plavci si mohou doplavat i na malé ostrůvky, které se v zátoce nacházejí a které současně nabízejí i skvělé podmínky pro podmořský rybolov a potápění.

Apartmány MaslinicaV letovisku Maslinica se můžete ubytovat v následujících apartmánech z naší nabídky: