Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Jižní Dalmácie > Apartmány Jižní Dalmácie

Apartmány Jižní Dalmácie

Apartmány v jižní Dalmácii

Kromě velmi rozmanité nabídky ubytování ve Střední Dalmácii pro Vás nabízíme i ubytování v apartmánech Jižní Dalmácie.
Oblast Jižní Dalmácie začíná městem Ploče a končí cca 45 km pod Dubrovníkem hranicemi s Černou Horou. Jedete-li z Brna, musíte po cestě do Jižní Dalmácie překonat vzdálenost 1003 - 1116 km (Komarna - Molunat), což je sice více, jak cestou do Střední Dalmácie, ale rozhodně nebudete litovat. Jižní Dalmácie nabízí spoustu krás a apartmány Jižní Dalmácie dokáží uspokojit téměř každého. Klienti cestující vlastním autem mají u apartmánů k dispozici vyhrazené parkovací místo.

Apartmány Jižní Dalmácie jsou nejčastěji vyhledávány v oblíbených lokalitách Riviéry Dubrovník (letoviska Dubrovník, Trsteno, Molunat) či Klek (letoviska Komarna, Klek), poloostrově Pelješac (oblíbené letovisko Orebič) a ostrově Korčula (letoviska Korčula, Vela Luka, Lumbarda, Brna a Prižba). Nabídka apartmánů v této oblasti je velmi bohatá a je tak rozhodně z čeho vybírat. Většina apartmánů v této lokalitě se nachází v dobré dostupnosti pláží i centra letoviska.

Ubytování v apartmánech přináší klientům nejednu výhodu a to především podstatně více prostoru, možnost vlastního vaření, případně grilování, což je rozhodně nemalé plus oproti ubytování v hotelu.

Apartmány v Jižní Dalmácii

Apartmány Jižní Dalmáciejsou moderně a účelně vybaveny a dokáží tak uspokojit i náročnější klientelu. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout, balkón a ve většině případů klimatizace i Wi-Fi připojení v ceně pobytu. U některých ubytovacích kapacit je i možnost venkovního grilování s posezením na terase apartmánové vily.

Apartmány v této lokalitě, díky svému umístění, nabízí jedinečnou příležitost návštěvy přírodních i historických krás oblasti Jižní Dalmácie. Dovolená Orebič láká k výletům do historického Dubrovníku, trajektem do města Korčula, které má také nádherné historické centrum, navštívit opevnění města Ston nebo např. národní park ostrova Mljet. S nabídkou výletů budete blíže seznámeni naším delegátem po svém příjezdu na místo pobytu.

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Nejoblíbenější apartmány v jižní dalmácii

Apartmány Vila Lidija Orebič, poloostrov Pelješac

Jedna z nejžádanějších apartmánových vil v Chorvatsku!! Široké oblázkovo-písčité pláže a výborná cena z Vily Lidija udělala hit loňské sezóny. Neváhe... WiFiKlimatizacePlážObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Lidija

Ceník