Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Igrane > Apartmány Igrane

Apartmány Igrane

Apartmány Igrane

Apartmány v Igrane naleznete již po několik sezón v naší nabídce. K apartmánům do Igrane dorazíte po zhruba 11 hodinách jízdy z Brna, při níž překonáte vzdálenost 954 km. Vila Eva - apartmány Igrane v naší nabídce vynikají skvělou polohou nedaleko centra a malého městského přístavu. Zároveň jsou pouhých 70 m od pláží pod hotelem Punta s pozvolným vstupem do moře a 100 - 150 m od pláží mezi skalisky, kde máte zaručeno naprosté soukromí. Další krásné oblázkové pláže jsou od apartmánů vzdáleny 200 m. Na plážích jsou k dispozici sprchy - vstup zdarma.

Apartmány Igrane Vám nabídnou ubytování ve čtyř až šestilůžkovém apartmánu. Uvedený apartmán má dva dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Apartmán v Igrane je moderně zařízený, vybavený pěkným nábytkem, televizí a má vlastní sociální zařízení. Společná kuchyňka s ledničkou se nachází v mezipatře a její součástí je veškeré nádobí, toustovač, kávovar, mikrovlnná trouba, malá el. trouba s vařičem, varná konvice a samozřejmě lednička. U apartmánu je dále k dispozici gril s posezením.

Igrane svojí polohou přímo vybízí k výletům - vyrazit můžete např. do Dubrovníku, Splitu, Omiše nebo Makarské. A chcete-li navštívit spíše některou z přírodních krás, můžeme vřele doporučit vodopády Kravica, jež jsou mnohdy označovány jako malé Plitvice. Nachází se v Bosně a Hercegovině nedaleko chorvatských hranic a celkem 70 km od Igrane. 

V jižní části Makarské riviéry Vám můžeme nabídnout také penziony v Drveniku, jež se nachází 13 km jižně od Igrane.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Igrane

Apartmány Vila Eva Makarská riviéra - Igrane

Apartmánová Vila Eva je výhodně položena, asi 70 m od místního malého přístavu, 200 m od městské pláže. Samoobsluha a kiosek s ovocem a zeleninou je ... KlimatizacePlážTelevizeObchodAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Eva

Ceník

Apartmány Vila Mornar Makarská riviéra - Igrane

Apartmány se nacházejí na klidném místě ve vzdálenosti 200 m od moře. Nejbližší obchod je vzdálen pouhých 100 m od vily. Přímo na vile je k dispozici... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Mornar

Ceník