Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na vilu Guji

Poloha na mapě: N 43,10660     E 17,34527

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Gradac > Apartmány Gradac > Apartmány Guji

Apartmány Vila Guji

WiFi Klimatizace Pláž 6 minutStravování Autobusová doprava Vlastní doprava

Velmi příjemné ubytování zažijete na moderní apartmánové vile Guji v oblíbeném letovisku Gradac. Vila je umístěna nad silnicí, ale přitom na klidném místě s krásným pohledem na moře i majestátně se pnoucí pohoří Biokovo.

K moři i do centra městečka můžete sejít po mírně se svažující cestě. Cestu k moři můžete zhlédnout na videu - Apartmány Željko - video (youtube).

Dovolená Gradac Vám nabídne kromě stabilního a teplého počasí také široké spektrum plážových služeb a všemožného kulturního vyžití. Proto neváhejte a zavítejte do tohoto žádaného střediska jižní Dalmácie.

Mám dotaz

Ubytování

Na vile Guji jsou pro Vás připraveny dvou až čtyřlůžková studia i apartmány s vlastním soc. zařízením, kuchyní (vč. rychlovarných konvic), klimatizací (za příplatek), terasou nebo balkonem, většina s pohledem na moře. Vybavení apartmánů je na velmi dobré úrovni a uspokojí i náročnější klientelu. Rezervovat si můžete pobyt v přízemí - vhodné pro rodiny s dětmi nebo seniory, ale také v 1.patře. K dispozici je Wi-Fi připojení zdarma.
Nejen skupinky přátel ocení možnost grilování s příjemným posezením na dvoře vily.

Výlety

Gradac má výhodnou polohu pro spoustu výletů do okolí. Rozhodně nesmíte vynechat prohlídku Bačínských jezer, která jsou Evropským přírodním unikátem. Směrem do vnitrozemí pak můžete zavítat na vodopády Kravica, do Mostaru nebo zhlédnout neobvyklý přírodní úkaz - Červené a Modré jezero. Daleko to není ani do Dubrovníku, který asi není třeba blíže popisovat. Více informací o výletech najdete na stránce na stránce výlety v Chorvatsku.

Parkování

Pro všechny klienty je zajištěno parkování přímo u vily. Klienty, kteří cestují busem převeze k Vile majitel objektu.

Doporučení

Sympatičtí majitelé, příjemné ubytování a dobrá poloha předurčuje toto místo mezi naše nejoblíbenější kapacity s příznivým poměrem kvality a ceny.

Pokud je požadovaný termín v těchto apartmánech obsazený, můžete si prohlédnout naši další nabídku ubytování v Gradaci, kde pro Vás nabízíme ještě apartmány Vila Josko nebo penzion Velimir.

Zajistíme BUS dopravu

Stravování

Polopenzi si můžete příkoupit na místě za cenu 13 € / os. / den (hradí se majiteli objektu). Strava je podávána přímo na vile, kde Vám ochotná a příjemná majitelka připraví místní speciality, ryby nebo středoevropskou stravu, stačí si jen vybrat.

Pláž

oblázkové pláže jsou vzdáleny 6 minut chůze od vily. Pláže v Gradaci jsou jedny z najkrásnějších v jižní Dalmácii a jsou důvodem, proč se sem klienti stále a rádi vracejí. Jednak jsou čisté, udržované s běžným plážovým servisem ale najdete zde i přírodní, částečně zastíněné zátoky s poměrně méně početnou klientelou.

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019
 • věrnostní sleva pro stálé klienty: 200,- Kč/osobu a pobyt
 • 5% senior sleva (nad 60 let)

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování ve studiu/apartmánu
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje:

 • stravování (možnost přikoupení)
 • dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)
 • klimatizaci (za příplatek 5 EUR za den - platba na místě)

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výška ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.