Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Apartmány Gabriel, Bibinje

Poloha na mapě: N 44,06031     E 15,29258

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Severní Dalmácie > Ubytování Zadar > Apartmány Zadar > Apartmány Gabriel

Apartmány Gabriel

WiFi Klimatizace Pláž cca 10-12 minutTelevize Obchod 10 min. chůzeDomácí mazlíčci Autobusová doprava Vlastní doprava

Apartmánovou vilu Gabriel najdete nedaleko města Zadar (cca 6 km od historického centra) v oblíbeném a klidnějším letovisku Bibinje v severní Dalmácii, asi 10 km od sjezdu z dálnice Zágreb - Split. Nachází se mezi letoviskem Sukošan (cca 3 km) a již zmíněným historickým Zadarem. Zajímavou předností je její umístění na okraji největšího přístavu v Chorvatsku. Všichni klienti se mohou volně pohybovat v tomto přístavu a využít jej k romantickým večerním procházkám mezi nádhernými moderními jachtami nebo k posezení v mnoha restauracích mariny přímo u moře.

Mladší klientele doporučujeme vzít si s sebou in-line brusle, v marině jsou ideální cesty k tomuto využití.

Mám dotaz

Ubytování

Na vile jsou k dispozici pěti až osmilůžkové apartmány vybavené kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, klimatizací, Wi-Fi připojením k internetu a terasou.

Pětilůžkový apartmán je možné rozdělit na dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a lednicí a třílůžkové studio s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Pokoj i studio mají vlastní balkón i klimatizaci.

V kuchyňském koutu apartmánů je k dispozci lednička, vařič, mikrovlnná trouba i rychlovarná konvice.

Domácí mazlíčci

Pobyt se psem menšího plemene je povolen za příplatek 250,- Kč/den.

Parkování

je možné přímo u apartmánového domu zdarma.

Poloha vily a sportovní vyžití

Na druhou stranu od mariny přijdete po 15-ti minutách do centra městečka Bibinje (cca 900 metrů), ve kterém Vás okouzlí městská zátoka lemovaná palmami, spousta různých obchůdků, kaváren i restaurací s posezením přímo u moře a nádherným výhledem na mořskou hladinu. Dále je v Bibinje pekárna, směnárna, cukrárna s výbornou jadranskou zmrzlinou a obchůdky se zeleninou a ovocem.

V Bibinje jsou k dispozici tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, basketbal i petangue, které můžete během pobytu využít (některé za poplatek). Hřiště na plážový volejbal se nachází na hlavní pláži nedaleko přístavu, tenisové kurty a hřiště na basketbal se nacházejí v centru Bibinje.

Na prohlídku historického Zadaru Vám rádi zajistíme přepravu, podobně jako na spoustu rozmanitých výletů, které nabízí nejbližší okolí.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Zajistíme BUS dopravu

kvaliními autobusy ze všech větších měst ČR

stravování

Vlastní - možnost vaření ve vybavených kuchyňkých koutech jednotlivých apartmánů.

pláže

V nejbližším dosahu penzionu jsou 2 oblázkové pláže, v centru Bibinje také betonová mola. Vzdálenost od nejbližší pláže je 10 - 12 minut příjemnou cestou po rovině.

Klikněte na počasí v Chorvatsku, kde se dozvíte aktuální předpověď.

Výlety

Zadar patří mezi jedno z nejkrásnějších měst v Chorvatsku se zachovalým a překrásným starobylým centrem a hradbami. Rozhodně nesmíte při Vašem pobytu vynechat, doporučujeme zůstat do večerních hodin, kdy jsou všechny památky ve městě osvětlené. Určitě Vás zaujme světová rarita - mořské varhany nebo světelná šou - vzdávání díků slunci.

Doporučujeme také navštívit protější ostrov Ugljan (12 km) nebo Pašman (15 km). Nezapomeňte také na přírodní klenot - národní park Krka (vodopády) vzdálené 1 hodinu jízdy.

V okolí se nachází Sukošan (5 km), Kožino (10 km), Kukljica (6 km), Sv.Petar na moru (11 km), Petrčane (15 km), Preko (6 km), Nevidane (12 km) a Sv.Filip i Jakov (17 km).

Žádaný je celodenní výlet lodí na souostroví Kornati (cca 140 kuna/os.).

Spoustu vodních sportů, např. vodní lyže 20 Eur/půl hodiny. Možnost pronajmutí tenisových kurtů 5 Eur/hodina.

Slevy:

 • věrnostní sleva pro stálé klienty 200,- Kč/os./pobyt
 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2018

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování
 • využívání klimatizace
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • spotřebu všech energií
 • závěrečný úklid
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • stravování
 • autobusovou dopravu (možnost přikoupení)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)

Cena za dopravu:

od 1.990,- Kč z Moravy
od 2.290,- Kč z Čech.

Zvýhodněná cena dopravy 1.990,- Kč (platí do vyprodání míst).

Dále zajišťujeme dopravu i z jiných míst v ČR, výše ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.