Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Drvenik > Apartmány Drvenik

Apartmány v Drveniku

Apartmány drvenik

Pokud hledáte apartmány v Drveniku, pak už dále nehledejte.
V naší nabídce najdete apartmánovou Vilu Sirena, která se řadí mezi nejoblíbenější apartmány Drvenik. Letovisko Drvenik najdete ve Střední Dalmácii, v její jižní části na velmi oblíbené Makarské rivéře. K apartmánům v Drveniku dojedete z ČR po cca 9-10 hodinách jízdy od českého hraničního přechodu Mikulov (cca 915 km). Drvenik je vyhledávaným letoviskem - dokáže uspokojit potřeby jak mladších, tak i starších klientů i rodin s malými dětmi.Apartmány Vila Sirena

V Drveniku je k dispozici ubytování ve studioapartmánech i apartmánech. Studioapartmány v Drveniku jsou dvou až třílůžkové, klasické apartmány s oddělenou ložnicí čtyřlůžkové s možností přistýlky. Apartmány Drvenik se nachází v těsné blízkosti u moře. Pro hosty apartmánů je zajištěno parkování přímo u vily zdarma, apartmány  jsou standardně vybaveny pěkným nábytkem, vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem a balkonem - převážně s výhledem na moře.
Podobným letoviskem, které se těší velké oblíbenosti je Podgora. Připravili jsme ty nejžádanější apartmány v Podgoře, které Vás určitě nezklamou. Jestliže byste cestovali ještě jižněji, pak narazíte na apartmány Gradac, nejjižněji položené letovisko Makarské riviéry. 

Apartmány Drvenik

Na apartmánové vile v Drveniku můžete můžete využít k vaření plně vybavenou kuchyni nebo doporučujeme si objednat polopenzi. Snídaně jsou zpravidla servírované a večeře výběrem z minimálně dvou chodů i s přílohou, saláty jsou formou bufetu.

Na výlet můžete vyrazit do 30 km vzdáleného letoviska Makarska nebo do Gradace, který je vzdálen 20 km. V místní půjčovně v Drveniku si můžete zapůjčit jízdní kola, kajaky, dřevěné čluny, motorové i vodní skůtry a šlapadla. Vybírat můžete také z bohaté nabídky fakultativních výletů, se kterou Vás seznámí naše delegátka v místě pobytu. V nabídce jsou např. lodní výlety, které se uskutečňují v sezóně na ostrov Korčula a poloostrov Pelješac.

Jelikož se Drvenik nachází v jižní části Makarské riviéry, je znám teplým a především stálým počasím s minimálním množstvím srážek. Předpověď počasí na následující dny můžete zhlédnout na stránkách počasí Drvenik.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Drveniku

Apartmány Vila Sirena Makarská riviéra - Drvenik

Oblíbené a žádané pobytové místo v těsné blízkosti moře. Vila Sirena klientům nabízí standardní ubytování za nízké ceny. Vila je oblíbená především p... PlážDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Sirena

Ceník

Apartmány Vila Vlado Makarská riviéra - Drvenik

Apartmány Vlado vynikají jedinečnou polohou přímo u oblázkové pláže letoviska Drvenik. Nachází se v části Gornja Vala v blízkosti obchodů, restaurací... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Vlado

Ceník