Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Čanj > Apartmány Čanj

Apartmány Čanj

Apartmány v čanji

Nově jsme pro Vás připravili nabídku apartmánů v Čanji, letovisku nacházejícím se na Barské riviéře, jen pár kilometrů nad oblíbeným přímořským městem Sutomore. Čanj leží v krásné zátoce jen 10 kilometrů pod letoviskem Petrovac na Moru, jež je součástí Budvanské riviéry a 9 km od dlouhé přírodní pláže Buljarica, která rozhodně stojí za návštěvu.

Vybrali jsme nádherné apartmány, v nichž na hosty čeká nové a luxusní vybavení. Tyto apartmány v Čanji jsou tedy vhodné i pro náročnou hotelovou klientelu. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi připojení a velká LED TV se satelitním příjmem.

Během pobytu rozhodně doporučujeme plavbu na "Kraljičinu plažu" přístupnou pouze z moře. Klid a křišťálově čistá voda malé zátoky, v níž se pláž nachází, je velkým lákadlem.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si Apartmány v Čanji

Apartmány Perla Černá Hora - Čanj

Moderní apartmánový dům Perla byl postaven v roce 2016, nabízí tedy krásné nové a zejména luxusní ubytování splňující požadavky i té nejnáročnější kl... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaLetecká doprava Apartmány Perla

Ceník