Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Budva > Apartmány Budva

Apartmány v Budvě

Autobusová doprava do Černé Hory

Apartmány Budva

Budva je velmi oblíbeným a přes léto hojně turisticky navštěvovaným letoviskem v Černé Hoře. Toto černohorské centrum cestovního ruchu svým návštěvníkům nabízí bohaté množství zábavy, dlouhou promenádu, pláž i nepřeberné množství obchůdků s oblečením, suvenýry atp. Lákadlem je také staré město Budva, jež se nachází u přístavu v Budvě.

Mezi ubytovacími kapacitami v Budvě mají velké zastoupení apartmány, které jsou roztroušeny takřka po celé Budvě a cena za ubytování se odvíjí od vzdálenosti k pláži či starému městu. Všeobecně tedy platí, že čím blíže pláži se ubytování nachází, tím vyšší cenu je třeba očekávat. Budva je celkově dražším letoviskem a to především díky komplexní vybavenosti letoviska a také množství zahraničních, především ruských, turistů. Námi vybrané apartmány v Budvě jsme vybírali velmi pečlivě dle poskytované kvality ubytování a vzdálenosti od pláží i starého města. Všechny naše apartmány jsou ve výborném poměru kvality a ceny a plně dostačující pro pohodové strávení dovolené.

Vybírat také z naší nabídky hotelů v Budvě, případně nabídky apartmánů v Bečiči, jež se nachází v těsném sousedství Budvy a je s ní spojeno pobřežní promenádou. 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Budvě

Komplex Slovenska Plaža Černá Hora - Budva

Celý komplex byl postaven jako malé městečko s vlastními uličkami, náměstími a obchody, kde jsou nabízeny různé typy apartmánů a pokojů. Uličkami se ... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníBazénAutobusová dopravaVlastní dopravaLetecká doprava Komplex Slovenska Plaža

Ceník