Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Brela > Apartmány Brela

Apartmány Brela - Chorvatsko

Apartmány na Brele patří díky celosvětově známé destinaci Brela jednoznačně k nejžádanějším apartmánům na Makarské riviéře. Apartmány Brela jsou vyhledávané nejen českými ale stále více zahraničními turisty, kteří oceňují nádherné přírodní pláže (Webkamera - pláž Brela - Punta Rata), průzračné moře a relativně klidnější atmosféru, například oproti Bašce Vodě nebo Makarské.

Apartmány v Brele

Dopravní spojení se do této dostinace opět podstataně zrychlilo díky novému tunelu, který vyúsťuje v sousední Bašce Vodě. Na Brelu tak dojedete z ČR po cca 10-ti až 12-ti hodinách jízdy. Díky tomu jsou nejen apartmány na Brele žádané klienty cestující vlastní dopravou. Naše CK samozřejmě zajišťuje k aparmánům na Brele také autokarovou dopravu z celé ČR. V průběhu hlavních letních měsíců je Brela velmi vyhledávaným letoviskem a proto pamatujte na včasnou rezervaci!

 

Z apartmánů na Brele

Apartmány Brelabychom Vám jednoznačně doporučili luxusní apartmánovou Vilu Katarina, která je umístěna ve svahu v centru Brely mezi několika známými hotely ale přitom na velmi klidném místě, ve vzdálenosti asi 200m od moře.

Ubytování na apartmánové Vile Katarina na Brele Vám zajistíme ve dvou až šestilůžkových apartmánech. Všechny apartmány jsou plně vybaveným kuchyňským koutem, sociálním zařízením, klimatizací, případně Wi-Fi připojením. Každý apartmán má také balkon, většina s pohledem na moře.
V další části Brely - Jakiruši máme v nabídce oblíbené apartmánové Vily Perla a Nikola.

U všech apartmánů na Brele je pro klienty cestující autem vyhrazeno parkovací místo. Letovisko Brela je velmi oblíbeným letoviskem a tak je tu k dispozici bohatá nabídka jiných ubytovacích kapacit.
Tato vila bývá velmi rychle vyprodána, v tom případě zhlédněte také nabídku apartmánů v Tučepi, zejména Vilu Tihana, která je kvalitou ubytování srovnatelná s apartmány Katarina

Ubytování v apartmánech Brela je ze strany klientů požadováno s vlastním stravováním, v případě zájmu ovšem není problém zajistit polopenzi v restauraci vzdálené do 150 m od apartmánu.apartmány Brela

Pro zpestření pobytu mohou klienti využít bohaté nabídky fakultativních výletů a na některý z nich vyrazit. S nabídkou výletů jsou klienti seznámeni naší delegátkou v místě pobytu. V nabídce je celá řada lodních výletů, poznávacích - jeskyně, pevnosti... výlety do Splitu, Mostaru, Dubrovníku a mnoho dalších. 
Možná by Vás mohla zaujmou nabídka apartmánů Baška Voda, kde máem v nabídce několik podobných apartmánových vil.

Celá Makarská riviéra a samozřejmě i letovisko Brela jsou v letních měsících známé stálým a teplým počasím s minimálním množstvím srážek. Předpověď počasí (Webkamera - pláž Brela - Punta Rata) pro nejbližší dny můžete zhlédnout na stránkách počasí Brela.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Brele

Apartmány Vila Katarina Makarská riviéra - Brela

Luxusní dovolená na Brele v hotelové kvalitě za velmi příjemné ceny - to je Vila Katarina!!Vila Katarina je  umístěna ve svahu v poměrně klidné části... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Katarina

Ceník

Apartmány Vila Perla Makarská riviéra - Brela

Apartmány Perla se nacházejí ve svahu, obklopeném borovicemi, stejně tak jako celé okolí, což je velmi příjemné zejména v parném létě. Cesta z pláže ... KlimatizacePlážObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Perla

Ceník