Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Boka Kotorská > Apartmány Boka Kotorská

Apartmány Boka Kotorská

Autobusová doprava do Černé Hory

Apartmány v Boce Kotorské

Ubytování v malých klidných letoviscích, to poskytují apartmány v Boce Kotorské. Na výběr je z celé řady menších městeček, které se podél celého zálivu nacházejí. Ať už jde o Dobrotu, Orahovac, Perast, Risan či Morinj, vždy se jedná o příjemná malá a nepřeplněná letoviska, která poskytnou turistům dostatek klidu a soukromí. V letoviscích Boky Kotorské se nacházejí malé oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a tzv. ponty, ze kterých je příjemný vstup do vody (oblázkový, příp. schůdky).

Apartmány v Boce Kotorské pro Vás v této sezóně nabízíme v letoviscích Dobrota, Perast a Orahovac. Mimo tato letoviska Vám můžeme v Boce nabídnout také apartmány v Tivatu, jež je oproti předešle jmenovaným letoviskům větší a nachází se zde také velký přístav a letiště a pak také v Risanu, v cípu Risanského zálivu. Všechny námi vybrané apartmány jsou velmi kvalitně zařízeny a vybavené moderním nábytkem a ve vzdálenosti max. 150 m od moře. 

Při ubytování v kterémkoli ze jmenovaných letovisek Vám můžeme vřele doporučit návštěvu historického Kotoru v samém závěru Boky Kotorské, v cípu jejího Kotorského zálivu. Jestliže si naplánujete také výlet po hradbách nad Kotor (čeká Vás cca 1500 schodů), vymezte si na návštěvu Kotoru minimálně půl dne. Tento výšlap doporučujeme buď v brzkých ranních nebo večerních hodinách, kdy není takové parno. Výhled z pevnosti na samém vrcholu hradeb však kompenzuje vynaložené úsilí a rozhodně stojí za to.

Apartmány Boka Kotorská, to je to pravé pro všechny milovníky klidu i historie.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Boce Kotorské

Apartmány Vila Petar Černá Hora - Dobrota

Příjemná kamenná vilka se nachází v první řadě od moře, cca 50 metrů od pláže v letovisku Dobrota. Letovisko se nachází na slunné straně Kotorského z... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodVlastní dopravaApartmány Vila Petar

Ceník

Apartmány Vila Savić Černá Hora - Dobrota

Vila Savić vyniká jedinečnou polohou na slunné straně Kotorského zálivu, pouhých 5 metrů od pláže s pozvolným vstupem do moře v letovisku Dobrota. Ho... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodVlastní dopravaApartmány Vila Savić

Ceník