Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Pohled na vilu Blaženka

Poloha na mapě: N 43,44242     E 16,65985

Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Duče > Apartmány Duče > Apartmány Blaženka

Apartmány Blaženka

WiFi Klimatizace Pláž 200 mTelevize Obchod 150 mStravování Bazén Autobusová doprava Vlastní doprava

Pěkná moderní vilka se nachází v klidné části letoviska Duče ve vzdálenosti cca 200 metrů od písčité pláže a zhruba 2,5 km od historického centra Omiše. Vila nabízí příjemné ubytování v apartmánech s přímým nebo bočním výhledem na moře. Velkou devízou vily je pěkný bazén, který mohou hosté zdarma využívat.

Přilehlý Omiš nabízí maximum kulturního, společenského a sportovního vyžití. Najdete zde také nepřeberné množství restaurací, občerstvení a dalších lákadel. Restaurace i obchůdky najdete i přímo v letovisku Duče.

Hosty, kteří navštíví tuto oblast poprvé, určitě překvapí majestátnost a mohutnost pohoří, které se pne podél centra Omiše.

Mám dotaz

ubytování

Na vile jsou k dispozici čtyřlůžkové apartmány (2+2) a šestilůžkové apartmány (4+2) rozmístěné ve třech podlažích vily. Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (za příplatek), Wi-Fi připojení k internetu a balkón s bočním nebo přímým výhledem na moře.

Čtyřlůžkové apartmány mají jednu oddělenou ložnici s manželským dvoulůžkem a obývací část s rozkládacím gaučem pro další 2 osoby, kuchyňský kout a SAT-TV. Celková rozloha apartmánu je 49 m2.

Šestilůžkové apartmány mají dvě ložnice s manželským dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky s možností dvou přistýlek. V apartmánu je vybavený kuchyňský kout a SAT-TV. Celková rozloha apartmánu je 65 m2.

Parkování

Pro hosty je parkování zajištěno přímo u domu zdarma.

Domácí mazlíčci

Pobyt s domácími mazlíčky není na vile povolen.

Dostupnost kultury, obchodů a služeb

Doporučujeme navštívit historické centrum Omiše, kde můžete obdivovat velmi staré kamenné domy s úzkými uličkami, krásný výhled na celý Omiš, zátoku, moře i hory se Vám naskytne z vyhlídkové věže Mirabela, která kdysi byla významnou pevnístí a je přístupná přímo z centra Omiše.

Výlety

S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí delegát v místě pobytu.

V Duče dále nabízíme ubytování např. ve Vile Babaja či Vile Borovina. Doporučujeme zhlédnout přehled našich nejoblíbenějších apartmánů v Chorvatsku.

stravování

Vlastní - možnost vaření ve vybavených kuchyňských koutech všech typů apartmánů.

K pobytu si můžete přikoupit polopenzi, kterou Vám zajistí delegát v místě pobytu - platba na místě.

Pláž

Vzdálenost krásné písčité pláže je cca 200 metrů. Jemný, čistý písek na plážích celého Duče si rychle oblíbí všichni hosté, pozvolný přístup do moře pak ocení zejména menší děti.

Na plážích je spousta možností rychlého občerstvení. Na dobrý oběd či večeři si můžete zajít do některé z blízkých restaurací, případně nedalekého Omiše.

Podél pláží jsou vysázeny pinie, pod kterými najdete příjemný stín.

Klikněte na počasí v Chorvatsku kde se dozvíte aktuální předpověď.

Další informace

Na stránce pokyny k zájezdům najdete další potřebné informace.

Slevy:

 • věrnostní sleva pro stálé klienty 200,- Kč/os./pobyt
 • 5% senior sleva (nad 60 let)
 • 5% sleva pro novomanželé, kteří uzavřeli sňatek v r. 2019

Cena zahrnuje:

 • 7x ubytování/apartmán
 • využívání bazénu
 • Wi-Fi připojení
 • pobytové taxy
 • služby delegáta
 • spotřebu všech energií
 • pojištění CK proti úpadku
 • závěrečný úklid

Cena nezahrnuje:

 • autobusovou dopravu (možnost přikoupení)
 • stravování (možnost přikoupení - platba na místě)
 • cestovní pojištění (možnost přikoupení)
 • využívání klimatizace - platba na místě

Cena za dopravu:

od 2.200,- Kč z Moravy
od 2.450,- Kč z Čech

Dále zajišťujeme dopravu z dalších míst v ČR, výše ceny pak závisí na nástupním místě, bližší informace získáte na stránce doprava do Chorvatska nebo v naší CK.