Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Střední Dalmácie > Ubytování Baška Voda > Apartmány Baška Voda

Apartmány Baška Voda - Chorvatsko

Na Makarské riviéře, jedné z nejoblíbenějších destinací v Chorvatsku najdete neméně oblíbené apartmány Baška Voda. Tento typ ubytování je v Chorvatsku jednoznačně nejvyhledávanější. Apartmány Baška Voda jsou jedny z nejznámějších apartmánů v celém Chorvatsku. Díky tomuto faktu bývají apartmány v Bašce Vodě také velmi brzo zaplněné.

Vyhledávané Apartmány v Bašce Vodě

Vily a apartmány v Bašce Vodě - z naší nabídky, najdete na různých místech a v různé vzdálenosti od moře (od 40 do 300 m). Nabídka apartmánů Baška Voda je rozsáhlá a uspokojí všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi i náročnější klientelu. Mezi nabízenými apartmány jsou apartmány střední třídy i luxusní apartmány, které poskytují maximální komfort.

Vzhledem a vybavením se tyto luxusní apartmány vyrovnají kvalitním hotelům, v některých aspektech je i předčí. Apartmány Baška Voda jsou samozřejmě standardně až Apartmány Baška Vodaluxusně vybaveny,  zejména novým, moderním nábytkem, kuchyňským koutem a sociálním zařízením.

Na většině apartmánů v Bašce Vodě je klientům k dispozici i SAT-TV, připojení k internetu a klimatizace (ve většině případů již v ceně pobytu).

Pro klienty ubytované ve všech apartmánech Baška Voda je možné na přání zajistit stravování - snídaně nebo polopenze. Stravování probíhá většinou v hotelu Palloma, který leží uprostřed Bašky Vody, případně zajistíme v některé z blízkých restauraci.

Apartmánové Vily na Bašce Vodě bývají velmi brzy obsazené, proto Vám doporučujeme také apartmány Brela v těsném sousedství Bašky Vody.

Ubytování na apartmánech Baška Voda

Apartmány v Bašce Vodětak můžeme doporučit nejširší klientele, tedy mladým dvojícím, kteří hledají rozptýlení a zábavu, rodinnám s dětmi, které ocení pozvolný přístup do moře i spoustu atrakcí pro nejmenší, tak i pro starší klientelu, které nabídneme klidné ubytování v blízkosti moře.

Pro zpestření pobytu mohou klienti z apartmánů v Bašce Vodě vyrazit na některý z nepřeberného množství fakultativních výletů, se kterými jsou po příjezdu seznámeni naší delegátkou na informativní schůzce. V nabídce jsou nejrůznější lodní výlety - půldenní či kombinované, Fish Pikniky, výlety na pevnosti nebo do jeskyní atd. Jestliže upřednostňujete spíše klidnější městečko, pak stojí za zhlédnutí nabídka apartmány Omiš, kde najdete mimo jiné písčité pláže.

Baška Voda je v průběhu letních měsíců známá stálým počasím s minimem srážek. Předpověď počasí pro ubytování v apartmánech Baška Voda na následujících 10 dní můžete zhlédnout na stránkách počasí Baška Voda (Webkamera Baška Voda).

 

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány Baška Voda

Apartmány Vila Jelič Makarská riviéra - Baška Voda

Uvedené pobytové místo je určeno hostům, kteří mají rádi večerní procházky na rušné promenádě a současně chtějí pobývat v její těsné blízkosti, přito... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Jelič

Ceník

Apartmány Vila Sanja Makarská riviéra - Baška Voda

Hledáte luxusní ubytování na Bašce Vodě? Nejvhodnější volbou je apartmánová Vila Sanja. Tato vila je umístěna v klidné části Bašky Vody, přitom vzd... WiFiKlimatizacePlážAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Sanja

Ceník

Apartmány Vila Růža Makarská riviéra - Baška Voda

Apartmány Vila Ruža najdete v horní části Bašky Vody na Makarské riviéře, v klidné, "slepé" ulici v kopci. Tento dům je moderně a vkusně zařízený. V... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníDomácí mazlíčciAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Růža

Ceník

Apartmány Vila Marta Makarská riviéra - Baška Voda

Vila Marta leží uprostřed Bašky Vody na Makarské riviéře, v těsné blízkosti centra a přitom ve velmi klidné části. Dům je samostatně stojící, se zahr... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodStravováníAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Marta

Ceník

Apartmány Vila Topalovič Makarská riviéra - Baška Voda

Nově postavená luxusní vila s maximálním možným komfortem stojí v mírnějším svahu pod magistrálou, v borovicovém lese. Do centra Baška příjdete po 8 ... WiFiKlimatizacePlážTelevizeObchodAutobusová dopravaVlastní dopravaApartmány Vila Topalovič

Ceník