Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > UBYTOVÁNÍ > Ubytování Černá Hora > Ubytování Bar > Apartmány Bar

Apartmány v Baru

Autobusová doprava do Černé Hory

Apartmány Bar

Krásné a v posledních letech opravované a zkrášlované letovisko Bar skrývá ve svém nitru spoustu ubytovacích kapacit. Mimo hotelů je zde poměrně široká nabídka nejrůznějších apartmánů. Apartmány v Baru jsou na velmi dobré úrovni a oproti těm chorvatským jsou také levnější. Za nízké ceny zde nabízíme ubytování v kvalitně zařízených apartmánech v dobré dostupnosti pláží i centra letoviska.

Apartmány v Baru jsou standadně zařízené, mají ložnici, vlastní sociální zařízení, vybavenou kuchyň nebo kuchyňský kout, balkón, některé také klimatizaci a je zde k dispozici Wi-Fi připojení k internetu. Parkování je možné přímo u apartmánového domu.

Cesta k apartmánům v Baru je delší jako do chorvatských letovisek, ovšem cestou po Jadranské magistrále máte možnost leckde zastavit a kochat se krajinou, krásnými výhledy, ale také  navštívit některá pěkná letoviska, která cestou do Baru budete míjet. Můžete se na chvíli zastavit např. v Budvě, příp. si vyfotit milionářský poloostrov Sv. Stefan. Takových příležitostí je ovšem mnohem více a je jen na Vás, které místo si pro zastavení vyberete.

Poloha apartmánů v Baru přímo svádí k návštěvě předchůdce tohoto letoviska městečka Stari Bar, které je vzdáleno zhruba 5 km. Více informací o Starém Baru získáte na stránce dovolená v Baru.

Nechcete-li zajíždět až na jižní část pobřeží Černé Hory, můžeme Vám nabídnout také apartmány v Bečiči, Budvě, Tivatu či dalších městech Boky Kotorské.

[+] Rozbalit více informací [-] Méně informací

Vyberte si apartmány v Baru

Apartmány Vila Anna Černá Hora - Bar

Apartmány Anna se nacházejí v letovisku Bar, resp. v jeho okrajové části Šušanj. Jsou umístěny v klidné části letoviska, což poskytuje soukromí a zar... WiFiKlimatizacePlážObchodStravováníDomácí mazlíčciVlastní dopravaApartmány Vila Anna

Ceník