Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > ZÁJEZDY > Aktivní dovolená v Chorvatsku

Aktivní dovolená v Chorvatsku

Aerobic v Chorvatsku, jóga Chorvatsko, Pilates Chorvatsko, Břišní tance Chorvatsko19

Aktivní dovolená Chorvatsko

Máte dost věčného lenošení, válení se na plážích a rádi byste si dovolenou v Chorvatsku aktivně užili? Pak využijte některé z našich nabídek aktivní dovolené v Chorvatsku.

Neváhejte a připojte se v měsících červnu, srpnu a září k některému z nabízených pobytů, na jejichž programu je aerobic, zumba, břišní tance, africké tance, pilates či jóga. Další informace můžete najít také na stránce Aerobic v Chorvatsku.

Podrobné informace o termínech těchto pobytů Vám rádi zodpovíme v některé z našich kanceláří, případně telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Našimi organizovanými skupinami byly v předchozích letech výuky aerobiku, břišních tanců, afrických tanců, jógy a dále soustředění tanečních souborů apod.

Nabídka pobytů pro skupiny

Mimice Omiš - Nemira Omiš - Duče Tučepi Pakoštane Čanj, Černá Hora

 

Pro skupiny jsme nově připravili také skupinové zájezdy do Itálie.

Taneční soustředění v Chorvatsku 2014

Pro obrovský zájem budeme také v r. 2014 v termínu 30.8. - 6.9. pořádat výuku tancování na Vile Adria Sun. Taneční soustředění zavítá do této vily již potřetí! Pod následujícími odkazy můžete zhlédnout videa z předchozích ročníků této akce:

Další nabídka aktivní dovolené v Chorvatsku

Sportovně založení hosté mohou ve všech našich pobytových lokalitách využít možnost potápění, pěší turistiky, horolezectví, jachtingu, raftingu, mořského kajakingu, kanioningu nebo horské turistiky.

Vyrazit můžete také na některý z námi nabízených výletů a zpestřit si tak svoji dovolenou v Chorvatsku. Kromě návštěvy některého z národních parků nebo krásných historických měst můžete využít i nabídky některého z lodních výletů, např. výlet po proudu řeky Cetiny, který je ideální pro rodiny s dětmi. Nabídku výletů naleznete v sekci Cestovní informace > Výlety v Chorvatsku.

Co možná ještě o Pilates nevíte?

Jedná se o cvičení vhodné pro všechny věkové kategorie. Pilates je důmyslně propracovaný systém cviků Josepha H. Pilatese zaměřený na koordinaci intenzivního dýchání a pohybu. Zlepšuje pružnost a ohebnost kloubů a páteře a klade důraz na správné držení těla. Působí velmi pozitivně na zlepšení rovnováhy, odstranění bolesti zad a svalových dysbalancí. Zvyšuje svalovou sílu a vytrvalost s cílem vypěstovat dlouhé štíhlé svaly a ploché břicho. Cvičení není postaveno na nekonečném opakování. Vyžaduje plné soustředění na přesné provedení cviků, což vede k lepšímu uvědomění a ovládnutí celého těla. Významně podporuje kardiovaskulární a lymfatický systém a zároveň posiluje imunitu. Ze cvičení budete odcházet nabití energií a příjemným pocitem harmonie těla a mysli.

Další informace

Co na našich stránkách nenaleznete, to Vám rádi zodpovíme telefonicky nebo nám napište na e-mailovou adresu: adriasun@adriasun.cz.