Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Zpět

AdriaSun - Dovolená v Chorvatsku > ZÁJEZDY > Aerobic v Chorvatsku

Aerobic v Chorvatsku

Aerobic na Vile Adria Sun

aerobic v chorvatsku

Tak jako každoročně, tak i v nadcházející letní sezóně Chorvatsko pořádáme v různých termínech aerobic v Chorvatsku, příp. i různé jiné formy cvičení v Chorvatsku (např. cvičení pilates v Chorvatsku) s pobytem na vilách v různých částech pobřeží Chorvatska. V určitých turnusech získáváte cvičení v Chorvatsku ZDARMA - platíte tedy pouze cenu ubytování, případně dalších volitelných služeb, jako je polopenze či doprava. Cvičení v Chorvatsku probíhá na vilách, které disponují vhodnými plochami na cvičení, tedy betonovou či dlážděnou terasou nebo také prostornou zahradou.

V případě zájmu neváhejte a objednávejte co nejdříve, jelikož počet míst je omezený a zájemců o aerobic v Chorvatsku hodně. Bližší informace Vám kdykoliv poskytneme na telefonním čísle +420 777 22 44 46.

Co je to aerobic?

Většina lidí samozřejmě ví a dokáže bez zaváhání odpovědět na otázku, co je to aerobic? Najdou se ovšem i tací, kteří úplně přesně netuší, o jaký druh cvičení se jde. Aerobic se dá přesněji specifikovat jako kondiční cvičení za doprovodu hudby. Je typem cvičení zaměřeným na rozvíjení a podporu oběhové soustavy. Člověk, který pravidelně cvičí aerobic, získává vytrvalost a samozřejmě i vyšší výkonnost. Kromě pozitivního vlivu na fungování a strukturu celého pohybového aparátu, působí pozitivně i na nervovou soustavu.

Pokud Vás tyto informace přesvědčily, že chcete strávit aktivní týden u moře, neotálejte a rezervujte si aerobic v Chorvatsku na výše uvedeném telefonním čísle či na naší e-mailové adrese adriasun@adriasun.cz.

Cvičení v Chorvatsku

je skvělou nabídkou pro všechny pohodové lidi, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou - cvičení u moře - jóga, zumba, aerobic. Přijeďte se pobavit, užít si bezva týden se skvělou partou lidí, zatančit si, zaskákat, protáhnout a potrápit tělo. Těšit se můžete na spoustu sluníčka, moře, tance, zábavy i lenošení. Aktivní dovolená - cvičení aerobic resp. cvičení u moře není jen ženská záležitost...

Veškeré podronosti Vám rádi sdělíme na telefonním čísle +420 777 22 44 46.

Nabídka pobytů pro skupiny

Mimice Omiš - Nemira Omiš - Duče Tučepi Pakoštane Čanj, Černá Hora

 

Pro skupiny jsme nově připravili také skupinové zájezdy do Itálie.